Transplantace vlasů s přímou účastí chirurga
Sledujte nás: +420 775 770 333
PLNOVOUS NEJEN PRO GENTLEMANA

TRANSPLANTACE VOUSŮ

Hustý, mužný plnovous můžete mít, i když vám jej příroda nenadělila.
Transplantace vousů vám pomůže zakrýt lysiny na bradě a na tváři.

Zákrok zajišťujeme u předního experta na transplantaci vousů na naší partnerské klinice Hairmedico v Istanbulu.

Mám zájem o konzultaci Zjistit více informacíJak probíhá transplantace vousů?

Základem operace je extrakce vlasů odolných proti vypadávání z tzv. odběrového místa – týlu a temene – a jejich implantace do tváře a brady. Struktura těchto vlasů a rychlost jejich růstu je prakticky totožná s vousy.


Transplantace vousů (někdy také nastřelení vousů; implantace vousů) probíhá v lokální anestezii a trvá 2 až 6 hodin. Pooperační hojení je rychlé, do práce se můžete vrátit už několik dní po operaci. Optická hustota vlasového porostu v odběrové zóně zůstává zachována díky šetrné, rovnoměrné extrakci. Transplantované vousy plně dorostou 6 až 12 měsíců po zákroku.


Transplantace vousů je vhodná pro muže, kteří:


  • mají řídké vousy,
  • potřebují zakrýt jizvy v oblasti tváře,
  • mají ve vousech výrazná holá místa (lysiny),
  • chtějí zvýraznit linii dolní čelisti.

Transplantace vousů krok za krokem

15 minut focení

Zhodnocení současného stavu

Před konzultací vyfotíte svou tvář a hlavu z různých úhlů a snímky nám pošlete. Na naší partnerské klinice Hairmedico zdarma zjistíme, zda jste pro transplantaci vousů vhodným kandidátem.

Jak se správně vyfotit?
1 hodina

Předoperační vyšetření

Během konzultace zhodnotí lékař hustotu vlasů v odběrové zóně a vousů, načrtne budoucí linii vousů a zeptá se vás na alergie, prodělaná onemocnění a užívané léky. Mezitím vám sestra odebere krev na vyšetření.

Co vše je třeba před transplantací podstoupit?
4 až 8 hodin

Vlastní transplantace

Po aplikaci anestezie vám chirurg z temene a týlu odebere vlasové štěpy a v místě pro implantaci vousů vytvoří specializovaným nástrojem tzv. kanály.

Po odběru zbaví certifikovaní asistenti štěpy přebytečné tkáně a za dohledu lékaře je do připravených lůžek ve tváři implantují.

Co jsou štěpy a jak probíhá FUE transplantace?
1 až 2 hodiny

Pooperační kontrola

1 až 2 dny po transplantaci doktor sundá obvazy z dárcovské oblasti a zkontroluje její stav i postup hojení vložených štěpů.

Pod dohledem lékaře proběhne mytí transplantovaných vousů. Poté vás chirurg poučí, jak o vousy pečovat a předá vám speciální krém a případně mast na citlivou pleť.

Proč podstoupit transplantaci vousů v Turecku?

Turecko patří v oboru transplantace vousů právem mezi světovou špičku a nabízí obrovské množství specializovaných klinik. Díky vysokému konkurenčnímu tlaku je operace několikrát levnější – a přitom kvalitnější – než transplantace vousů v České republice.

Personál tureckých klinik má – oproti českým klinikám – s transplantací vousů dlouholeté zkušenosti. Dr. Arslan, který zákrok na naší partnerské klinice Hairmedico provádí, úspěšně pomohl k plnovousu desítkám mužů. V Česku přitom podobný specialista chybí.

Informace o partnerské klinice

Nabízíme tu nejlepší péči a kvalitu

Garance chirurga u zákroku

Vaši transplantaci provede Dr. Arslan, který má více než 18 let zkušeností a na kontě přes 6500 zákroků. Je také členem mezinárodních organizací IMCAS a FUE Europe.

Spolupráce s přední klinikou

Jsme exkluzivním partnerem kliniky Hairmedico, kterou vede člen dvou mezinárodních asociací pro obnovu vlasů a zaměřuje se na nejvyšší kvalitu transplantací.

Možnost sdílené cesty

Nechcete jet sami? Český doprovod se o vás postará během letu i pobytu v hotelu a na klinice.

Cena transplantace vousů je individuální a je stanovena po konzultaci s lékařem.

Prvním krokem k transplantaci vousů je konzultace

Rádi se s vámi setkáme osobně (v Praze a okolí) nebo virtuálně.
Ozvěte se nám na info@folikuli.cz nebo +420 775 770 333.

Domluvit bezplatnou konzultaci