Transplantace vlasů s přímou účastí chirurga
Sledujte nás: +420 775 770 333
Kolik stojí transplantace vlasů

Ceník transplantace vlasů v Turecku

Naše ceny za transplantaci vlasů na partnerské klinice Hairmedico jsou konečné – neúčtujeme žádné příplatky.

Výše ceny nastřelení vlasů odráží mj. mnohaleté zkušenosti lékaře, který má za sebou tisíce úspěšných operací a bude se na vašem zákroku podílet. Nabízíme financování transplantace formou splátek.

Kolik stojí transplantace vlasů? Co určuje cenu transplantace?

Jedu sám Doporučujeme Jedu ve skupině
základ
Jedu ve skupině
VIP
Nejdůležitější
Zhodnocení vhodnosti
Dr. Arslanem Musbehem do 3 dnů
Osobní konzultace
s Dr. Arslanem Musbehem
Transplantace metodou Sapphire FUE
(odběr až 4000 štěpů)
Odběr štěpů zahájení odběru Dr. Arslanem Musbehem
(zbytek zajišťuje zkušený, certifikovaný technik)
zahájení odběru Dr. Arslanem Musbehem
(zbytek zajišťuje zkušený, certifikovaný technik)
kompletní odběr
Dr. Arslanem Musbehem
Vytvoření kanálů/lůžek
Dr. Arslanem Musbehem
Implantace odebraných štěpů
certifikovaným technikem
Transplantace
Předoperační vyšetření a krevní testy
Lokální anestezie
Aplikace PRP plazmy
pro urychlení hojení
Pooperační léky a připravky na 1. měsíc
Pooperační vyšetření
(včetně prvního mytí vlasů)
Rozsáhlý pooperační manuál v češtině
Pooperační 12měsíční podpora
Cesta
Český doprovod bez doprovodu delegáta skupina max. 4 osob skupina max. 2 osob
Zajištění ubytování ve
4* hotelu se snídaní
zpáteční letenky do Prahy
s Turkish Airlines
transfery mezi letištěm,
hotelem a klinikou
72 900 Kč*
Odeslat poptávku
74 900 Kč*
Odeslat poptávku
104 900 Kč*
Odeslat poptávku

*Ceny se odvíjí od aktuálního kurzu. Pro přepočet byl použit kurz EUR/CZK 25,8 Kč.

Informace o našich službách a cestě

Rezervujte si svůj termín

Volné termíny pro cestu s českým doprovodem

2. - 5. července 2021 2 volná místa Mám zájem o tento termín

U skupinové cesty vám předáme údaje na WhatsApp skupinu, kde se s předstihem budete moci seznámit s dalšími klienty, kteří pojedou ve stejný termín jako vy.

9 důvodů, proč absolvovat transplantaci vlasů s Folikuli

Garance chirurga u zákroku

Vaši transplantaci provede Dr. Arslan, který má více než 15 let zkušeností a na kontě přes 5 000 zákroků. Je také členem mezinárodních organizací IMCAS a FUE Europe.

ČESKÁ cestovní kancelář

Jedině u nás můžete do Turecka vyrazit s českou CK. Spolupracujeme s cestovní kanceláří Ideal Tour Praha.

Cesta ve 4 lidech

Nechcete jet sami? Vyrazte za novým vlasy s českým delegátem ve skupince o max. 4 lidech.

Vyražte sami

Domluvíte se anglicky a jste zvyklí cestovat? Nevažte se na konkrétní termín a za svými novými vlasy vyražte, jak se vám to hodí.

Kompletní servis

Starosti nechte na nás – postaráme se o letenky, transfery, ubytování a vše spojené s vaší transplantací.

12měsíční pooperační péče

Transplantací to teprve začíná. 12 měsíců po zákroku zůstaneme v kontaktu a spolu s klinikou, dohlédneme, že hojení a růst probíhá, jak má.

Špičková klinika Hairmedico

Kliniku vede Dr. Arslan, který se osobně účastní transplantace každého klienta. Na klinice operují pouze nižší jednotky klientů denně, neřadí se tedy mezi transplantační „továrny“.

Moderní metoda FUE

Transplantace se na klinice Hairmedico provádí nejmodernějšími metodami Sapphire FUE nebo DHI. O výběru metody rozhoduje operující chirurg.

Komplexní péče před transplantací i po ní

Součástí zákroku je předoperační vyšetření, lokální anestezie, aplikace PRP plazmy a pooperační léky a přípravky na 1 měsíc.

Dr. Arslan Musbeh, váš osobní chirurg

Vaši transplantaci provede Dr. Arslan Musbeh, který má za sebou více než 5 000 úspěšných operací a platí za jednoho z předních světových expertů na transplantaci vlasů a vousů.

Po absolvování Oděské národní lékařské univerzity strávil 12 let ve Francii, kde se na vlasové transplantace specializoval na University Claude Bernard Lyon. Na stejné univerzitě dnes o transplantaci vlasů přednáší. Techniku zákroku vyučuje na praktických seminářích.

Dr. Arslan je členem asociací IMCAS a FUE Europe a zakladatelem kliniky Hairmedico. Osobně operuje každého klienta své kliniky a provádí nejvýše dva zákroky denně.

Rozhovor s Dr. Arslanem Musbehem

Klinika Hairmedico

Klinika Hairmedico vznikla v roce 2005 v Istanbulu. Od svého vzniku pomohla tisícovkám klientů z více než 60 zemí navrátit vlasový porost či vousy.

Ubytování

Během svého 4denního pobytu budete ubytování ve 4hvězdičkovém hotelu v širším centru Istanbulu. Součástí hotelových služeb je také zajištěná snídaně.

Transfery

S istanbulskou hromadnou dopravou si nemusíte lámat hlavu. Vaše převozy mezi letištěm, hotelem a klinikou zajistíme prostřednictvím vozidla.

Český delegát

Při skupinových zájezdech se o vaše potřeby postará náš delegát. Setká se s vámi už na letišti v Praze a mj. obstará veškerou komunikaci se zdravotnickým personálem.

Proč je cena transplantace vlasů v Turecku o tolik nižší?

V porovnání s Českem, Německem či USA jsou v Turecku řádově nižší náklady na pracovní sílu. Cenu nastřelení vlasů navíc stlačuje i vysoce konkurenční prostředí – jen v Istanbulu působí několik stovek klinik. Cena za transplantaci jednoho štěpu v Turecku je tak asi 4krát levnější než v České republice:

české kliniky
400 000 Kč
kliniky v Istanbulu
100 000 Kč
cena za 4 000 štěpů
(1 štěp obsahuje 1 až 4 vlasy)

Proč se při výběru kliniky nerozhodovat podle ceny?

Možná jste se právě rozhodli, že zákrok podstoupíte. Otázka „kolik stojí transplantace vlasů“ vám ale stále vrtá hlavou – a dost možná se chystáte vybrat kliniku, která vám nabídne nejnižší cenu. Rozumíme vám: rozpočet nikoho z nás není nafukovací a je obrovský rozdíl za implantaci vlasů zaplatit 50 tisíc korun – a dát za zdánlivě stejný zákrok dvojnásobek této částky.

Přesto byste se o transplantaci vlasů nikdy neměli rozhodovat jen podle ceny. Několik ušetřených tisícovek vás totiž může připravit o většinu zbývajících vlasů. Vysvětlíme vám proč.

Trh s transplantacemi vlasů je velice výnosný a jen v Istanbulu působí stovky klinik, které mají jediný cíl: vydělat co nejvíce peněz. Bez ohledu na výsledek zákroku, bez ohledu na potřeby klienta.

Jejich hlavním konkurenčním nástrojem je nízká cena operace. Dobře totiž vědí, že právě na ni klienti slyší. Stačí pak ukázat několik často ukradených fotografií s výsledkem zákroku, přidat pár smyšlených doporučení – a zákazníci se chytí.

Jak tato pracoviště nízkých cen dosahují? Zbaví se největšího nákladu: kvalifikovaného chirurga u operace. Lékaře, kterým se tyto kliniky prezentují, pravděpodobně ani nepotkáte. Funguje jako vábnička a zástěrka pro úřady. Jeho práci (tedy provedení celé operace) za něj převezme technik bez lékařské licence.

Díky tomu mohou levné kliniky odoperovat za jediný den desítky klientů. Technici se kvalifikovaným chirurgům ani zdaleka nevyrovnají a případné komplikace nedokáží vyřešit. To může vést k vážným zdravotním problémům a odumření transplantovaných vlasů:

Platí, že pokud klinika nabízí transplantaci za cenu pod 65 000 Kč, pravděpodobně jde o pracoviště, které se dopouští výše zmíněných praktik. Mějte na paměti, že transplantaci může velká část lidí podstoupit jen jednou – v dárcovské oblasti je počet vlasů omezený.

Hlavním hodnotícím kritériem by měl být konkrétní chirurg, který vás bude osobně operovat. Při jeho výběru vezměte v potaz jeho zkušenosti, množství provedených transplantací, jeho vzdělání, členství v uznávaných organizacích a také to, zda-li provádí pouze transplantace vlasů a nebo i jiné zákroky.

Zároveň vždy trvejte na písemné garanci, že vás prezentovaný chirurg bude osobně operovat. Podrobné informace si přečtete v článku o výběru kvalifikovaného chirurga pro transplantaci vlasů.

Dobře si uvědomujeme, že ani zdaleka nejsme nejlevnějším zprostředkovatelem transplantace vlasů – a vzhledem k situaci na tureckém trhu ani nikdy nebudeme.

Z výše uvedených důvodů si ale za naší cenou pevně stojíme. Jsme přesvědčeni, že jde o odpovídající částku za špičkovou kvalitu zákroku a osobní přítomnost jednoho z předních expertů na transplantaci vlasů.

Často kladené dotazy

Proč nenabízíte doživotní záruku?Garanci doživotní záruky používají kliniky na přilákání klientů. S pacienty ale zpravidla nepodepisují žádnou smlouvu; v případě špatného výsledku transplantace se opravný zákrok obtížné vymáhá. Pokud si jej vyhádáte, klinika na něj opět vyčlení jeden ze svých týmů – pro pacienta tedy nemá záruka valnou hodnotu.

Proč naše partnerská klinika neposkytuje během zákroku sedativa?Transplantace vlasů je choulostivý zákrok, který vyžaduje maximální přesnost chirurga – a tedy i spolupráci klienta. Část pacientů se v sedaci chová jako po požití alkoholu, což ohrožuje výsledek zákroku.

Prvním krokem k transplantaci vlasů je konzultace

Rádi se s vámi setkáme osobně (v Praze a okolí) nebo virtuálně.
Pošlete nám poptávku nebo nám zavolejte na +420 775 770 333.
Ozveme se vám a domluvíme podrobnosti.

Domluvit schůzku zdarma