Transplantace vlasů s přímou účastí chirurga
Sledujte nás: +420 775 770 333

Reference a zkušenosti
našich zákazníků

Jakou mají naši klienti zkušenost s transplantací vlasů v Turecku?
A v čem předčí turecké kliniky česká pracoviště?

PROHLÉDNOUT REFERENCE Více informací   ↓

Ve filtru níže nastavte, u jakého typu transplantace chcete vidět stav před zákrokem a výsledek operace:

Filtr

Rozhovor s naším klientem: transplantace vlasů v Turecku

Turecké vs. české kliniky: v čem je rozdíl?

Zkušenosti z transplantace vlasů v Turecku a v České republice bývají rozdílné. Špičkové turecké kliniky a česká pracoviště se totiž v mnoha ohledech zásadně liší. Samozřejmě, české kliniky jsou prakticky za rohem, to je ale jedna z mála jejich předností. V čem je turecká zařízení předčí?

1) Více zkušeností a specializace. V Turecku se přímo na transplantaci vlasů specializují desítky špičkových klinik. Chirurgové, kteří na nich klienty pracují, mají úspěšně odoperovaných stovky až tisíce pacientů. V České republice se na transplantaci vlasů specializují jednotky pracovišť a lékaři často provádějí i řadu jiných kosmetických zákroků. Kvůli tomu jsou zkušenosti s transplantacemi vlasů u českých chirurgů značně menší.

2) Nižší cena. Kvůli vysokému konkurenčnímu tlaku a nízkým nákladům na pracovní sílu jsou i ta nejlepší pracoviště v Turecku levnější než české kliniky.

Zkušenosti s transplantací vlasů v Turecku ukazují, že česká pracoviště typicky transplantují až 4krát méně štěpů než turecké kliniky. Tento fakt je hlavním důvodem toho, že se ceny na tureckých a českých pracovištích podobají.

Ve skutečnosti ale za přenesení jednoho vlasové štěpu zaplatíte v Česku násobně víc. Podle zkušeností řady klientů navíc takto transplantované vlasy vypadají velmi řídce.

Recenze a jak dle nich vybrat správnou kliniku

Při výběru vhodné kliniky na transplantaci vlasů se vyplatí rozhodovat i podle recenzí na dané pracoviště. Dejte si ale pozor na vypovídající hodnotu těchto recenzí transplantace vlasů. Řiďte se podle recenzí, které hodnotí výsledek transplantace vlasů s odstupem (12 až 18 měsíců po zákroku).

Kvalitní kliniky mají zpravidla nižší stovky hodnocení. Důvodem je omezená kapacita operovaných klientů za jeden den (typicky jeden až tři pacienti oproti vekovýrobnám, kde operují i střední desítky pacientů denně, pochopitelně bez lékaře). Další informace naleznete v článku Jak (ne)číst zákaznické recenze klinik na transplantaci vlasů.

Prvním krokem k transplantaci vlasů je konzultace

Rádi se s vámi setkáme osobně (v Praze a okolí) nebo virtuálně.
Pošlete nám poptávku nebo nám zavolejte na +420 775 770 333.
Ozveme se vám a domluvíme podrobnosti.

Domluvit schůzku zdarma