Transplantace vlasů s přímou účastí chirurga
Sledujte nás: +420 775 770 333

Chceme, abyste se při pohledu do zrcadla cítili dobře

Na transplantaci vlasů má většina z nás pouze jeden pokus. Vyčerpali byste jej u lékaře, který vlasovou transplantaci provádí jen párkrát ročně?

Agenturu Folikuli jsme založili s cílem zprostředkovat lidem transplantaci vlasů na špičkové turecké klinice. Na vlastní kůži jsme totiž poznali, jak stresující a časově náročný může výběr kvalitní kliniky být.

Před absolvováním zákroku v Istanbulu jsme zvažovali transplantaci v Česku. Vysoké ceny, nezkušení lékaři a nekvalitní výsledky českých pracovišť nás nasměrovaly do Turecka.

Istanbul je bez nadsázky světovým centrem vlasových transplantací, kam ročně zavítají desítky tisíc klientů z celého světa. Ani zde ale není vše růžové: velká část místních klinik operuje na tzv. černém trhu a nedodržuje turecké zákony.

Po několikaměsíčním průzkumu jsme se rozhodli jet na vlastní pěst. Žádný z českých ani žádný jiný z tureckých zprostředkovatelů nám totiž nedokázal u transplantace zaručit přítomnost konkréktního a předem známého chirurga. A to navzdory tomu, že většina agentur staví svou prezentaci právě na certifikovaných a zkušených lékařích. Realita je ale poněkud jiná.

Zákrok jsme absolvovali na klinice Hairmedico u Dr. Arslana Musbeha, předního světového experta na transplantaci vlasů, který se osobně účastní všech zákroků a každého pacienta své kliniky operuje.

Jak naše služby fungují?


Náš tým

Ondřej Kožina a Martin Michalík zakladatelé Folikuli

Ondru a Martina vedla k založení Folikuli osobní zkušenost při hledání profesionální a zaručeně kvalitní kliniky na transplantaci vlasů a snaha pomoci dalším, kteří řeší úbytek vlasů a chtějí maximální záruku úspěchu.

Rozhodli jsme se proto transplantaci vlasů u Dr. Musbeha nabízet těm lidem, kteří chtějí mít jistotu, že operaci podstoupí na špičkovém pracovišti s maximálním servisem. Zákrok provede uznávaná světová kapacita v oboru s úspěšně provedenými několika tisíci zákroky.

Dr Arslan Musbeh zakladatel kliniky Hairmedico

Dr. Musbeh je průkopníkem metody FUE a platí za jednoho z předních světových expertů na transplantaci vlasů.

Arslan Musbeh operuje každého pacienta kliniky Hairmedico, kterou založil v roce 2005. Je absolventem Oděské národní lékařské univerzity, má za sebou tisíce úspěšných zákroků a je členem asociací IMCAS a FUE Europe.

Zbyněk Kožina český delegát

Zbyněk ve Folikuli zajišťuje komunikaci s klienty a organizaci zákroků na partnerské klinice v Istanbulu. Jako český doprovod s klienty do Istanbulu také cestuje a stará se o jejich potřeby. Mimo to s vámi určitě rád zajde do restaurace nebo vás provede Istanbulem.

ZDARMA

Nejrozsáhlejší materiál o transplantaci vlasů

Strávili jsme stovky hodin výzkumem vhodné kliniky.
Ušetřete čas a zjistěte:

  • jak vybrat špičkového chirurga, kliniku a agenturu,
  • na co se připravit před transplantací, během ní a po ní,
  • proč se obloukem vyhnout českým pracovištím,
Získat e-book

Prvním krokem k transplantaci vlasů je konzultace

Rádi se s vámi setkáme osobně (v Praze a okolí) nebo virtuálně.
Ozvěte se nám na info@folikuli.cz nebo +420 775 770 333.

Domluvit bezplatnou konzultaci