Transplantace vlasů s přímou účastí chirurga
Sledujte nás: +420 775 770 333

Klinika Hairmedico

Zajistíme pro vás transplantaci vlasů na špičkové klinice Hairmedico v Istanbulu. Pracoviště má za sebou tisíce úspěšných zákroků Dr. Arslana Musbeha, který vás bude osobně operovat.

Více informací o klinice

Špičkové transplantační pracoviště

Istanbulská klinika Hairmedico patří mezi nejvyhlášenější pracoviště pro transplantaci vlasů na světě. Od roku 2005 na ni zákrok podstoupilo tisíce pacientů z více než 60 zemí světa. Většina klientů na kliniku přijíždí z USA.

Turecké vs. české kliniky: v čem je rozdíl?

Zkušenosti z transplantace vlasů v Turecku a v České republice bývají rozdílné. Špičkové turecké kliniky a česká pracoviště se totiž v mnoha ohledech zásadně liší. Samozřejmě, české kliniky jsou prakticky za rohem, to je ale jedna z mála jejich předností. V čem je turecká zařízení předčí?

1) Více zkušeností a specializace. V Turecku se přímo na transplantaci vlasů specializují desítky špičkových klinik. Chirurgové, kteří na nich klienty pracují, mají úspěšně odoperovaných stovky až tisíce pacientů. V České republice se na transplantaci vlasů specializují jednotky pracovišť a lékaři často provádějí i řadu jiných kosmetických zákroků. Kvůli tomu jsou zkušenosti s transplantacemi vlasů u českých chirurgů značně menší.

2) Nižší cena. Kvůli vysokému konkurenčnímu tlaku a nízkým nákladům na pracovní sílu jsou i ta nejlepší pracoviště v Turecku levnější než české kliniky.

Zkušenosti s transplantací vlasů v Turecku ukazují, že česká pracoviště typicky transplantují až 4krát méně štěpů než turecké kliniky. Tento fakt je hlavním důvodem toho, že se ceny na tureckých a českých pracovištích podobají.

Ve skutečnosti ale za přenesení jednoho vlasové štěpu zaplatíte v Česku násobně víc. Podle zkušeností řady klientů navíc takto transplantované vlasy vypadají velmi řídce.

české kliniky
400 000 Kč
kliniky v Istanbulu
100 000 Kč
cena za 4 000 štěpů
(1 štěp obsahuje 1 až 4 vlasy)