Transplantace vlasů s přímou účastí chirurga
Sledujte nás: +420 775 770 333
ženská krása

Transplantace vlasů
pro ženy

Vypadávání vlasů je pro každou ženu noční můra. Nemůžete nosit svůj oblíbený účes. Každé ráno řešíte, jak lysá místa zakrýt. A s tím, jak „zázračné“ přípravky a šampony na obnovu vlasů jeden po druhém selhávají, propadáte čím dál hlubší frustraci.

Jedinou funkční metodou, jak ztracené vlasy zachránit, je transplantace. Zákrok zajišťujeme u předního experta na transplantaci vlasů na naší partnerské klinice Hairmedico v Istanbulu.

Mám zájem o konzultaci Zjistit více informacíJak transplantace vlasů u žen probíhá?

Zákrok spočívá v odběru vlasů odolných proti padání z týlu a temene a jejich implantaci („nastřelení vlasů“) do míst postižených plešatěním. Transplantace vlasů probíhá v lokální anestezii a trvá 6 až 8 hodin.


Při zákroku se neholí hlava – až na odběrovou zónu, kterou lze ale překrýt delšími vlasy (u kratšího účesu může být vyholené místo nějaký čas viditelné). Pooperační hojení je rychlé, do práce můžete jít už několik dní po operaci. Optická hustota vlasového porostu v odběrové zóně zůstává zachovaná díky šetrnému, rovnoměrnému odběru. Vlasy dorostou do běžné délky 12 až 18 měsíců po zákroku.


Transplantace je vhodná pro ženy, které o vlasy připravily hormonální změny, onemocnění štítné žlázy, stres či mechanické poškození.

Transplantace vlasů pro ženy krok za krokem

15 minut focení

Zhodnocení současného stavu

Před konzultací se vyfotíte z různých úhlů a snímky nám pošlete. Na naší partnerské klinice zdarma zjistíme, zda jste vhodnou kandidátkou pro transplantaci vlasů.

Jak se správně vyfotit?
1 hodina

Předoperační vyšetření

Během konzultace zhodnotí lékař hustotu vašich vlasů, načrtne budoucí vlasovou linku a zeptá se vás na alergie, prodělaná onemocnění a užívané léky. Mezitím vám sestra odebere krev na vyšetření.

Co vše je třeba před transplantací podstoupit?
4 až 8 hodin

Vlastní transplantace

Po aplikaci anestezie vám chirurg z temene (dárcovská oblast) odebere vlasové štěpy a v místě s vypadanými vlasy vytvoří specializovaným nástrojem tzv. kanály.

Po odběru zbaví certifikovaní asistenti štěpy přebytečné tkáně a za dohledu lékaře je do připravených lůžek implantují.

Co jsou štěpy a jak probíhá FUE transplantace?
1 až 2 hodiny

Pooperační kontrola a aplikace PRP

1 až 2 dny po transplantaci doktor sundá obvazy a zkontroluje stav dárcovské oblasti a vložených štěpů. Pro urychlení hojení vám sestra aplikuje tzv. PRP plazmu.

Pod dohledem lékaře proběhne první mytí transplantovaných vlasů. Poté vás chirurg poučí, jak o vlasy pečovat a předá vám šampón, vitamíny a další přípravky.

Proč podstoupit transplantaci vlasů v Turecku?

Turecko patří v oboru vlasových transplantací právem mezi světovou špičku. Nabízí stovky klinik se specializací na obnovu vlasového porostu. Díky vysokému konkurenčnímu tlaku je operace několikrát levnější – a přitom kvalitnější – než v České republice.

Personál tureckých klinik má – oproti českým klinikám – s transplantací vlasů u žen dlouholeté zkušenosti. Dr. Arslan, který zákrok na naší partnerské klinice Hairmedico provádí, úspěšně vrátil chybějící vlasy desítkám žen. V Česku přitom podobný specialista chybí.

Informace o partnerské klinice

Nabízíme tu nejlepší péči a kvalitu

Garance chirurga u zákroku

Vaši transplantaci provede Dr. Arslan, který má více než 18 let zkušeností a na kontě přes 6500 zákroků. Je také členem mezinárodních organizací IMCAS a FUE Europe.

Spolupráce s přední klinikou

Jsme exkluzivním partnerem kliniky Hairmedico, kterou vede člen dvou mezinárodních asociací pro obnovu vlasů a zaměřuje se na nejvyšší kvalitu transplantací.

Možnost sdílené cesty

Nechcete jet sami? Český doprovod se o vás postará během letu i pobytu v hotelu a na klinice.

Cena transplantace vlasů pro ženy

Transplantaci vlasů nabízíme v Gold a VIP balíčku.

 

Podrobný rozpis ceny

5 kroků k obnovení vašich vlasů

1 První kontakt

Ujistíme se, že jste vhodným kandidátem pro transplantaci vlasů

2 Konzultace

Vysvětlíme vám průběh zákroku i cesty a zodpovíme vaše otázky

3 Rezervace

Rezervujeme vám místo ve zvoleném termínu

4 Zákrok

Podstoupíte předoperační vyšetření a zákrok v Istanbulu

5 Podpora

Po návratu domů dáme pozor, aby vaše hojení probíhalo tak, jak má

Prvním krokem k transplantaci vlasů je konzultace

Rádi se s vámi setkáme osobně (v Praze a okolí) nebo virtuálně.
Ozvěte se nám na info@folikuli.cz nebo +420 775 770 333.

Domluvit bezplatnou konzultaci