Transplantace vlasů s přímou účastí chirurga
Sledujte nás: +420 775 770 333

Naše služby

Pomáháme lidem, kteří chtějí podstoupit transplantaci vlasů a opět zažít dobrý pocit ze svých vlasů při pohledu do zrcadla.

Zákrok zajišťujeme na špičkové turecké klinice, kde úkon provádí přímo uznávaná světová kapacita na transplantaci vlasů. Současně je i průkopníkem FUE metody, je členem mezinárodních asociací pro obnovu vlasů a školí další evropské lékaře.

Pomůžeme vám, když:

Chcete zajistit transplantaci vlasů na přední světové klinice (včetně dopravy a ubytování) a cestu i zákrok absolvovat sami.

Chcete zajistit transplantaci na špičkové klinice a cestu absolvovat ve skupině s českým doprovodem.

Jak to celé probíhá?

1

Ujistíme se, že jste vhodným kandidátem pro transplantaci

Abychom se ujistili, že můžete transplantaci podstoupit, je třeba nám nejprve poslat fotky své hlavy z různých úhlů. Zašleme je partnerské klinice, která na jejich základě určí, zda máte v dárcovské oblasti dostatek vlasů pro zakrytí pleše.

2

Vysvětlíme vám průběh zákroku i cesty

Po zhodnocení vhodnosti klinikou se sejdeme a nebo spojíme online a vysvětlíme vám průběh zákroku i cesty: jaké výsledky – a kdy – můžete očekávat, co je potřeba zařídit a dodržet i jaká jsou možná úskalí operace.

Zodpovíme vaše otázky a předáme vám smlouvu. Můžete si ji v klidu prostudovat doma – klienty do podpisu pod příslibem slevy netlačíme.

3

Zajistíme termín zákroku, cestu i ubytování

Po podpisu smlouvy a zaplacení poplatku za zprostředkování provedeme závaznou rezervaci zákroku na naší partnerské klinice, která zajistí i ubytování a transfery. Dále vám případně zajistíme letenky dle vybraného balíčku služeb.

Více informací o cenách a záloze
4

Odlet do Istanbulu

V domluvený termín odletíte do Istanbulu. Na letišti vás vyzvedne zástupce kliniky a odveze vás do hotelu; zajistí také opakovanou dopravu na kliniku a zpět.

U sdílené cesty se s naším českým doprovodem sejdete už před odletem. Postará se o vás během cesty tam i zpět, zajistí odvoz na hotel a kliniku a zabezpečí komunikaci se zdravotnickým personálem. Pokud si to budete přát, ve volném čase vás český doprovod provede po Istanbulu.

5

Podstoupíte vyšetření a transplantaci

Po příletu 2. den ráno absolvujete na klinice konzultaci s chirurgem, který vás bude operovat. Probere s vámi vaše přání a představy, nakreslí novou vlasovou linii a zajistí předoperační vyšetření.

Následuje samotný zákrok. Po aplikaci lokální anestezie vám chirurg odebere vlasové štěpy z temene (tzv. dárcovská oblast) a vsadí je do předem vytvořených kanálů v místech, kde vám vlasy vypadly. Pro urychlení hojení vám sestra aplikuje tzv. PRP plazmu.

Více informací o průběhu transplantace vlasů
6

Absolvujete kontrolu a návrat domů

Poslední den pobytu v Istanbulu doktor zkontroluje stav štěpů i odběrového místa a pod jeho dohledem proběhne první mytí transplantovaných vlasů.

Na klinice vás poučí, jak o vlasy pečovat a předají vám šampón, vitamínové doplňky a další přípravky. Potřebné informace o péči v prvních týdnech po transplantaci zjistíte také z českého pooperační manuálu, který vám předáme.

Po návratu domů s vámi budeme v pravidelném kontaktu a dohlédneme na dodržování doporučených kroků. V případě potřeby vám zajistíme konzultaci s lékařem, u kterého jste transplantaci podstoupili.

ZDARMA

Nejrozsáhlejší materiál o transplantaci vlasů

Strávili jsme stovky hodin výzkumem vhodné kliniky.
Ušetřete čas a zjistěte:

  • jak vybrat špičkového chirurga, kliniku a agenturu,
  • na co se připravit před transplantací, během ní a po ní,
  • proč se obloukem vyhnout českým pracovištím,

Cena transplantace vlasů

Cena se odvíjí od vybraného balíčku a od toho, zda si přejete český doprovod.

Více informací o balíčcích, cenách a platbě

Nabízíme tu nejlepší péči a kvalitu

Garance chirurga u zákroku

Vaši transplantaci provede Dr. Arslan, který má více než 18 let zkušeností a na kontě přes 6500 zákroků. Je také členem mezinárodních organizací IMCAS a FUE Europe.

Spolupráce s přední klinikou

Jsme exkluzivním partnerem kliniky Hairmedico, kterou vede člen dvou mezinárodních asociací pro obnovu vlasů a zaměřuje se na nejvyšší kvalitu transplantací.

Možnost sdílené cesty

Nechcete jet sami? Český doprovod se o vás postará během letu i pobytu v hotelu a na klinice.

Prvním krokem k transplantaci vlasů je konzultace

Rádi se s vámi setkáme osobně (v Praze a okolí) nebo virtuálně.
Pošlete nám poptávku nebo nám zavolejte na +420 775 770 333.
Ozveme se vám a domluvíme podrobnosti.

Domluvit schůzku zdarma